17 Jun 2015

Outsourcing Partner (OSP) avas uue kodulehe!

 

Head olemasolevad ja potentsiaalsed kliendid, koostööpartnerid.Outsourcing Partner (OSP) avas uue kodulehe, mis on kõikidele külastajatele oluliselt mugavamaks, lihtsamaks, funktsionaalsemaks ning kliendisõbralikumaks muudetud. Eesmärk, et kliendid saaksid kiiremini – ka arvuti tagant lahkumata – ülevaate meie tegevustest ja tulemustest. Jätkuva huvi korral on kõikidel soovijatel võimalik OSPga operatiivselt koostööd alustada, näiteks ühisostude tulemustega liitudes.

Seni Eestis ainulaadse võimalustena pakume OSPi uuel kodulehel, nii äri- kui eraklientidel teha ise kiire hinnavõrdlus. Selleks oleme välja töötanud hinnakalkulaatorid enamusele tänaseks läbiviidud ühisostu valdkondades. Kalkulaatorite unikaalsus seisneb ühisostude hinnakujunduses st et kõikidele klientidele olenemata mahust, firma tegevusest või asukohast kehtivad samad hinnad ja tingimused.

Detaisema ülevaate saavad kiendid soovi korrall tellida eraldi, kus siis juba teeme omalt poolt täpse võrdluse kliendi hetkehindade ja ühisostu hindade vahel. Detailsema hinnavõrdluse puhul on veel olulisem, et vajadusel nõustame, kui peaks tekkima klientidel lisaks mahuefektiga saavutatud hinnasäästule ka võimalus säästa näiteks parema lahenduse pakkumise kaudu.

Paralleelselt kodulehe uuendamisega alustasime ka eraklientide teenindamist, kuigi ka varasemalt laienesid ühisostude tulemused meie juriidilistest isikutest klientide töötajatele ning pereliikmetele. Seega kõik äri-ja erakliendid on teretulnud OSP-i klientideks.

Hoiame lihtsalt kokku!

OSP-i meeskond