Meie koostöö OSP-ga algas, kui otsisime soodsama hinnaga kütust. Esialgu suhtlesime omavahel e-kirja teel ja siis saime kokku ning meile tehti täpne hinnavõrdlus, kuidas kokku hoida. Loomulikult on keeruline usaldada oma andmeid teistele ettevõtetele, teadmata, mida nendega peale hakatakse. Soovitused muutsid selle lihtsamaks.
Usalduse võitmiseks on ka väga oluline meeldiv klienditeenindus ja kuidas kliendiga suheldakse. Seni on kõik väga korrektne olnud. Tänaseks oleme ühinenud ka teiste ühisostu valdkondadega.

Anu Ehala OÜ Mapri juhiabi

Kahjuks me erilised kütuseostjad pole, kuid kuna  OSP-I idee ja lähenemine meeldib, siis toome teiste valdkondade kõrval ka selle pisivõidu heameelega koju.

Mart Nõmper Rödl&Partner juhatuse liige

Väikeseid ja keskmisi ehitusettevõtteid koondava firma - O.L.E Grupp - korraldatud moootorikütuse ühisostu võitis tugiteenuste valdkondades ühisoste korraldanud firma – OSP. Kohe pakuti ka võimalust liituda teiste ühisostude valdkondadega.
Büroovarustusega olime valmis liituma ilma hinnavõrdluseta, kuna nagunii hinnagarantii garanteerib parema hinna ning ka tingimused olid väga head.
Sideteenustes tehti hinnanalüüs ja võidud olid samuti märkimisväärsed.

Allan Liima O.L.E Grupp OÜ Juhatuse liige

OSP-i ärimudel on igati sümpaatne! Tunnustame OSP-I tegevust mootorikütuse ja sideteenuste kliendina. Olles nüüd OSPklientidele tarnijaks oleme samuti seisukohal, et väike ja keskmistel ettevõtetel puudubtihtilugu kauplemis objektiks olev ostumaht, et märgatavalt säästa.

Allar Gorbunov AS Orient Kontorikaubad tegevjuht

Liitume alati kui on soodsam ja teenuse kvaliteet ei lange.

Indrek Madar OÜ Autosõit juhatuse liige

Miks ühishange?….  Ei ole ajamahukas, lisakulutusteta, võib igal ajal loobuda, järelteenindus, suurus loeb.

Annela Stimmer P.Dussmann Eesti OÜ juhataja

Tekkis usaldus ning seega puudus vajadus hinnavõrdlusteks. Hilisemal kontrollimisel kõik lubatu toimis, kusjuures kütuse ja side osas ka sääst märkimisväärselt suurem olenemata, et mahud väikesed; büroovarustuses lisaks hinnagarantii.

Virve Roosimägi Addenda OÜ Tegevjuht

Mina usun sellesse mudelisse, ma ei soovi kui asjaajamist on palju. Lihtsam, kui kõik saab ühest kohast ja keegi on eeltöö ära teinud ning pigem soodsam kui kallim.

Janek Saareoks AS Shenker juhatuse esimees