Elektrienergia
Sellest aastast korraldab Outsourcing Partner OÜ (edaspidi OSP) elektrienergia ühisostu lisaks äriklientidele ja korteriühistutele ka eraklientidele (eramute- ja korteriomanikele, kel otselepingud elektrimüüjatega), mille eesmärk on pakkuda klientidele parim elektrienergia ostulahendus (sh hind). Kuna ühiselt elektrit ostes saame koos mõjutada elektri müüjaid pakkuma ühisostus osalejatele paremat hinda ja tingimusi, siis on oluline ühisostus osalejate arv ning atraktiivne tarbimismaht.
Ühisostuga pakutav teenus sisaldab kliendi elektrienergia ostustrateegia väljatöötamist ja elektrienergia pakkumiste võtmist soovitud perioodiks sh. läbirääkimisi, kliendi nõustamist paketi valikul ja lepingu sõlmimisel elektrimüüjaga. Samuti sisaldab teenus soovi korral elektrienergia lepingu tähtaegade järgimist eesmärgiga tagada kliendile lepinguline elektrienergia ostmise järjepidevus (st lepingu lõppemisel võetakse kliendi soovil uued pakkumised) ning hinnamonitooringut. Turuolukorra monitooring tähendab kliendi poolt sõlmitud elektrilepingu kestel ja soodsa turuolukorra puhul kliendi nimel uute elektrienergia pakkumiste võtmine eesmärgiga saavutada kliendile soodsamad elektrienergia ostuhinnad.
Lepingud sõlmivad erakliendid otse ühisostuga välja valitud elektrimüüja(te)ga vastavalt ühisostuga saavutatud ning kokkulepitud tingimustele, viidates OSP ühisostule (märksõna OSP)
Ühisostus osaleda soovijatel palume saata esialgu alljärgrnevad andmed:
Kontaktandmed ( nimi, aadress, e-post, tel.)
Kas teie puhul on tegemist eramuga või korteriomandiga
Hiljem juba täpsustame, kas ja mis infot lisaks vajame ning täpse ajakava ühisostu läbiviimiseks

Ajakava kohaselt peaksid ühisostus osalemiseks soovijad saatma eelpool mainitud info hiljemalt 01 augustiks 2015 e-posti aadressil: info@osp.ee
Elekterienrgia ühisostus arveldatakse OSPga seega on ühisost kliendile läbipaistev ning hinnad ei ole peidetud elektrienergia hinna sisse.

Hinnakiri:
korteriomanikele 5 eurot;
eramutele 25 eurot.

Seega kiirustagem ja jagage infot ka oma sõprade/tuttavatenaabrite ja kolleegidega, sest praegu ongi kõige tähtsam maksimaalselt klientide tarbimismahud kokku koguda, et sellest lähtuvalt saada elektrimüüjatelt parim hind!

Hoiame lihtsalt kokku!
OSP-i meeskond

Telli isiklik HINNAVÕRDLUS:
1. Lae fail(id) [arve] meie andmebaasi
2. Märgi kindlasti kirjeldusse oma nimi, e-maili aadress ning kontakttelefon
3. NB: Erakliendile on hinnavõrdlus TASUTA!